BMW X6 viti 2008, E zezë, 3.0L, 210000km

Njoftime të tjera të ngjashme

BMW325x (drive) Automat (tip tronic) 2006 325000 km, me libr shrbimi Full Option, e ardhur nga Zvicra dhe e targua. Makina sht n gjendje perfekte si nga brenda dhe nga jasht!! Makina dispono. Vlorë
Shitet Bmw 630. Motor 2998 kubik pa taks lluksi, aspirato pa turbo i pershtatshem 100% per impjant ga. 207 mije kilometra te certifikua. Sherbimet e kryera ne 206mij km, vaj filtra motori. Vlorë
BMW 320 twinturbo, . 250000 kambio manuale sherbimet e bera te bmw Vlorë
Bmw 630. Motor 2998cc pa taks lluksi me benzine i pershtatshem per impjant gazi 100. 205 mij km te certifikuara, sherbimet e sapo kryera: gomina, vaj filtra motori, vaj filtra kamb. Goma t. Vlorë
shitet BMW X5 X drive luxury 2.5 naft. ne gjendje perfekt. gjitha sherbimet e bera 4 goma te rej. e gatshme per cdo lloj prov. 2 muaj qe eshte futur me shqiper. cmim I diskutushe. whats up vetem Vlorë
13 500€
Shtuar: 20 shtator 2020, numri: 113542
Modeli: X6 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 210000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Tip Tronic(+/-)
Marsha ne timon
Xhama elektrik
Pasqyra elektrike
Autopilot
Auto Hold
Komanda ne timon
Sedilje elektrike
Sensor parkimi para dhe mbrapa + kamera parkimi
Tapiceri shume e paster
Xhama te zinj origjinal

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.