BMW Seria 6 viti 2006, Gri, 3.0L, 206000km

Njoftime të tjera të ngjashme

BMW 320 twinturbo, . 250000 kambio manuale sherbimet e bera te bmw Vlorë
Bmw 630. Motor 2998cc pa taks lluksi me benzine i pershtatshem per impjant gazi 100. 205 mij km te certifikuara, sherbimet e sapo kryera: gomina, vaj filtra motori, vaj filtra kamb. Goma t. Vlorë
shitet BMW X5 X drive luxury 2.5 naft. ne gjendje perfekt. gjitha sherbimet e bera 4 goma te rej. e gatshme per cdo lloj prov. 2 muaj qe eshte futur me shqiper. cmim I diskutushe. whats up vetem Vlorë
Vit 2005 ka 150000mije kilometra esht kamjo automatike motor 2, 5 gjasht pistona makina ska nevoj per gje esht full vaj motorit vaj kamjos te sapo nderuar Vlorë
shes bmw x5 fundi i 2003 me taksa dhe siguracion te paguar der ne fund gushti 2019 makina eshte top ne pjeset xhenerike Vlorë
7 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 95573
Modeli: Seria 6 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 206000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Coupe 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Shitet Bmw 630 i. Motor 2998 kubik pa taks lluksi, aspirato pa turbo i pershtatshem 100% per impjant gaz. 207 mije kilometra te certifikuar. Sherbimet e kryera ne 206mij km, vaj filtra motori, vaj filtra kambio, gomina et. Goma 100% te rej. Tapiceri e paster 2 ngjyresh. Sedile me ngrohje fryrje dhe memori. Kambio automatike dhe sekuenciale +. Pult garazhi te integruar ne pasqyr. Buton Sport qe rrit performancen e makine. Feneret me larj. Sensor shi. Sensor dritas. Sensor parkimi para dhe mbrap. Pasqyrat me erresi. 2 celsa orgjina. Letrat te paguara deri ne Nentor 2020.E gatshme per cdo lloj prov.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.