BMW Seria 3 viti 2006, Tjetër, 2.5L, 325000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Tip Tronic( + /); Marsha ne timon; ; Xhama elektrik; ; Pasqyra elektrike; ; Autopilot; ; Auto Hold; ; Komanda ne timon; ; Sedilje elektrike; ; Sensor parkimi para dhe mbrapa + kamera parkimi; ;... Vlorë
Shitet Bmw 630. Motor 2998 kubik pa taks lluksi, aspirato pa turbo i pershtatshem 100% per impjant ga. 207 mije kilometra te certifikua. Sherbimet e kryera ne 206mij km, vaj filtra motori. Vlorë
BMW 320 twinturbo, . 250000 kambio manuale sherbimet e bera te bmw Vlorë
Bmw 630. Motor 2998cc pa taks lluksi me benzine i pershtatshem per impjant gazi 100. 205 mij km te certifikuara, sherbimet e sapo kryera: gomina, vaj filtra motori, vaj filtra kamb. Goma t. Vlorë
shitet BMW X5 X drive luxury 2.5 naft. ne gjendje perfekt. gjitha sherbimet e bera 4 goma te rej. e gatshme per cdo lloj prov. 2 muaj qe eshte futur me shqiper. cmim I diskutushe. whats up vetem Vlorë
5 000€
Shtuar: 21 gusht 2020, numri: 113509
Modeli: Seria 3 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 325000 km
Ngjyra: Tjetër 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Timoni: Majtas 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Parktronic Sistem navigimi Fenerët Xenon Baxha Ngrohja e pasqyrave Ngrohja e ndenjëseve Larësi i fenerëve Xhama të errët Airbags Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
BMW325xi(Xdrive) Automat (tip tronic) 2006 325000 km,me libër shërbimi Full Option,e ardhur nga Zvicra dhe e targuar.Makina është në gjendje perfekte si nga brenda dhe nga jashtë!! Makina disponon abs,esp,(4×4),dual klima,drita auto,bi-xeno,larje fenerësh,pilot automat,komanda në timon,xhama dhe pasqyra elektrike+palosje,tavan xhami panoramik (dopio baxha),sedilje elektrike,navigator,dvd,bluetooth,aux,sistem muzike me (SUBWOOFER) origjinal nga fabrika,ngrohje sediljesh,sedilje lëkurë ngjyrë pana,ndriçim tek dorezat led,sensora parkimi para dhe mbrapa,ndezje me start,ganxhë për tërheqje elektrike,xhama të zinj origjinal nga fabrika,disqe alumini 17,goma 100% Michelin,2 çelsa dhe libra shërbimesh.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.