Njoftimet Premium

Shitja e BMW në Vlorë

Shitet Bmw 630. Motor 2998 kubik pa taks lluksi, aspirato pa turbo i pershtatshem 100% per impjant ga. 207 mije kilometra te certifikua. Sherbimet e kryera ne 206mij km, vaj filtra motori. Vlorë
7 800€
I diskutueshëm
BMW 320 twinturbo, . 250000 kambio manuale sherbimet e bera te bmw Vlorë
13 000€
Bmw 630. Motor 2998cc pa taks lluksi me benzine i pershtatshem per impjant gazi 100. 205 mij km te certifikuara, sherbimet e sapo kryera: gomina, vaj filtra motori, vaj filtra kamb. Goma t. Vlorë
1€
shitet BMW X5 X drive luxury 2.5 naft. ne gjendje perfekt. gjitha sherbimet e bera 4 goma te rej. e gatshme per cdo lloj prov. 2 muaj qe eshte futur me shqiper. cmim I diskutushe. whats up vetem Vlorë
33 000€
Vit 2005 ka 150000mije kilometra esht kamjo automatike motor 2, 5 gjasht pistona makina ska nevoj per gje esht full vaj motorit vaj kamjos te sapo nderuar Vlorë
6 300€
shes bmw x5 fundi i 2003 me taksa dhe siguracion te paguar der ne fund gushti 2019 makina eshte top ne pjeset xhenerike Vlorë
3 900€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 180000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Vlorë
10 000€
shes makinen per arsye mosperdorimi; me letra te mbaruara ne janar; cmimi teper i favorshem pasi skam qellime perfitimi; ne gjendje teper te mir. 1.6 benzine; te interesuarit mos te hezitoi. Vlorë
E shitur
Me dogane te pagu. Cmimi i padiskutueshem!; Kontakt tel os wats ap: 0693884761 Vlorë
E shitur
BMW 330 nafte viti 2002 kabio automatik esht ne gjendje shum te mire shum e paster nuk ka asnje gervishtje, nuk ka nevoj per asgje esht me te gjitha sherbimet e bera, me karta te regullta deri n. Vlorë
E shitur
Shitet BMV 320d manuale viti 2006. makina eshte e ardhur nga Italia dogana e paguar gati per tar. karburanti naf. e pa perdorur ne Shqipe. Cmimi i diskutueshe Vlorë
E shitur
Ne gjendje te perkryh. shitet ose nderrohet me makine me vlere me te vog. Plus lek nga ana e bleres. makina eshte full Panoram 7 vendes. 187 mij km te certifikua. flm Vlorë
E shitur
Shitet B M W X5 viti 2004 motor 3000 diesel, makina eshte me sherbime te kryera dhe letrat e paguara deri shtator 2018 Vlorë
E shitur
Shes bmw x4 M makina esht e sa po ardhur me dogan te paguar esht luk M nga fabrika me cdo sherbim te b. cmimi 40.000 euro Mundsi ndrimi Vlorë
E shitur
BMW 520. Importuar nga anglia, ne gjendje shume te mire nga motori dhe pjeset xheneri. E pa perdorur ne Shqiper Vlorë
E shitur
E shitur
bmv 740 nafte automatik sallon leku. kambio automati. navi i madh. super gjend. letra te paguara per nje v. makina nuk ka nevoje per asnje sherb. cmimi 2500 euro Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mir mekanike, si dhe xhenerike, goma disqe te reja nuk ka nevoj per as nje sherb. ka 142500. makina jepet per arsye mos posperdori. mundesi ndri Vlorë
E shitur
Makina eshte n gjendje t shklqyer motorike e xhenerike shum e paster si na jasht ashtu dhe na brenda me sallon lkur Vlorë
E shitur
SHITET BMW 530 XD VITI 2009 FULL OPSION ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA ME TARGA ITALIANE MAKINA AKTUALISHT NDODHET NE ITALI KUSH ESHTE I INTERESUAR TE KONTAKTOJ NE NR E MEPOSHTEM Vlorë
E shitur

Shitja e BMW në qytete të tjera