Audi A4 viti 2002, Blu, 1.9L, 297000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shes audi TT motor 2000 benzin viti 2009 version fu. Mundsi ndrimi plus minus diferenca nga ana ime ose juaja faleminderit Vlorë
Makina eshte ne gjendje shume te mire si motorike dhe xhenerike, goma ne gjendje shume te mire, e paster si jashte dhe brenda, makina eshte shume ekonomike, dhe shume e shpejte, letrat te paguara. Vlorë
Audi A8 200 (odel 200) Disqe 19 dhe goma ne gjendje te mire; Sedilje lekure me ngrohje/ftohje/masazh/fryrje; Tavan Xhami me panel diellor; Navigator; Sobe qe punon me panel diellor rua. Vlorë
Shitet audi A6 i 2006 motor 3000 kambio automatike ne gjendje shum te mir, makina shitet vetem se i zoti ka ik jashtetit dhe nuk i duhet me e ka len me prokur te interesuarit te telefonoj. Vlorë
Makina eshte blere ne gjermani ne korrik 2017. Eshte perdorur vetem nga nje perso. Sherbimet i ka ber te audi ne tr ku i ka te shenuara ne libreze te gjitha sherbime. Vajrat dhe filtrat i jan. Vlorë
2 700€ I diskutueshëm
Shtuar: 21 dhjetor 2019, numri: 112552
Modeli: A4 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 297000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.9 litra
Kontrolli i klimës Disqe aliazhi Ngrohja e ndenjëseve 
Audi A4-1.9 TDI (I kuqe) Diesel, Viti prodhimit dhjetor 2002 me 297.000 km, 6 marsha, cd player, usb, woofer, klima, disqe alumini, sedilje me ngrohje, letra te gjitha te sapo paguara deri ne shtator 2020, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerik

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.