Njoftimet Premium

Shitja e Audi A4 në Vlorë

Audi A4-1.9 TDI (I kuqe) Diesel, Viti prodhimit dhjetor 2002 me 297.000 km, 6 marsha, cd player, usb, woofer, klima, disqe alumini, sedilje me ngrohje, letra te gjitha te sapo paguara deri n. Vlorë
2 700€
I diskutueshëm
Makina eshte blere ne gjermani ne korrik 2017. Eshte perdorur vetem nga nje perso. Sherbimet i ka ber te audi ne tr ku i ka te shenuara ne libreze te gjitha sherbime. Vajrat dhe filtrat i jan. Vlorë
14 500€
I diskutueshëm
MAKINE ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE, SHERBIMET BERE TE GJITHA NE KOHE NE BAZE TE KILOMETRAV; PER SQARIME TE METEJSHME SHIKONI FOTOT OSE KONTATONI NE NUMRIN E TELEFON Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje super perfekt. sherbime te bera ne koh. goma te reja micheli. dokumenta te paguar. kamio automatik. akull e re brenda dhe jasht. full option. baxha xham. senso. Vlorë
E shitur
Shes audi A4 i sapo ardhur 1.9 tdi me dogan te paguar viti 2007 sh ekonomik. 4Goma te reja Mishelin disqe model S lin. Super performanc dhe Gjendie motorike xhenerike, shum e paster SEDILJE. Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire si motorrike ashtu dhe xhenerike, me letra te paguara deri ne korrik 2018, 1, 9 nafte TDI, I me te kuqe, Vlorë
E shitur
Shes audi i vitit fundi 2001 motor naft 1.9 se super gjendje motorike xhenerike, goma te reja makina eshte shume e paster si nga jasht dhe nga brenda, me letra te paguara per 1 vit, me tak. Vlorë
E shitur
Shitet per arsye mosperdorimi Vlorë
E shitur
Audi A4 2002 ava. 205000km orgjina. disqe18 me distanciator, 2.5dies. sallon meshin e zeze Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendjen te mire teknike, gomat i ka te reja te 4, kondicioner, . Motori makines 1.9.Me dokumenta te rregullta deri ne fund te vitit Vlorë
E shitur
Shitet audi a4 viti 98 n gjendje super t mir vizuale dhe xhenerike, , dokumena t paguara der n dhjetor 2018. Te gjitha sherbimet n k. Mund ta kontrolloni ku t do. 159.000 kilometra origjinal. Vlorë
E shitur
Shes audi a4 gri n gjendje sh t mire motorike dhe xhenerike makina esh e gacme x cfardolloj prove Vlorë
E shitur
makina esht ne gjendje super me te gjitha sherbimet e bera dhe cdo gje origjinale ka motorr comonrail me 6 marsha me letra te rregullta Vlorë
E shitur
Audi SE 2004 me marsha ne timon 2.5 naft. 260.000 km ne gjendje te mir. kambio automatike + tronic xeno origjinale dhe fener me lup. sensor parkim. Air clima Impiant origjinal muzike m. Vlorë
E shitur
Shitet Audi A4 2.0 TDI ne gjendje super me 165 kmh liber sherbimesh i vitit 2010 ( 12 250 ) i diskutushem Vlorë
E shitur
I diskutueshem Vlorë
E shitur
Makina eshte me letra te paguara deri ne qershor 2018, sherbimet e bera te gjitha, sallon lekur, kompjuter bordi, goma 70%, e gatshme per cdo lloje pro Vlorë
E shitur
Audi SE 2004 me marsha ne timon 2.5 naft. 260.000 km ne gjendje te mir. kambio automatike + tronic xeno origjinale dhe fener me lup. sensor parkim. Air clima Impiant origjinal muzike m. Vlorë
E shitur
Audi a4 benzin 1.8tfsi i ardhur nga dubai 20.000klm Vlorë
E shitur
Audi SE 2004 me marsha ne timon 2.5 naft. 260.000 km ne gjendje te mir. kambio automatike + tronic xeno origjinale dhe fener me lup. sensor parkim. Air clima Impiant origjinal muzike m. Vlorë
E shitur