Njoftimet Premium

Shitja e Audi në Vlorë

Audi A4-1.9 TDI (I kuqe) Diesel, Viti prodhimit dhjetor 2002 me 297.000 km, 6 marsha, cd player, usb, woofer, klima, disqe alumini, sedilje me ngrohje, letra te gjitha te sapo paguara deri n. Vlorë
2 700€
I diskutueshëm
Shes audi TT motor 2000 benzin viti 2009 version fu. Mundsi ndrimi plus minus diferenca nga ana ime ose juaja faleminderit Vlorë
9 500€
I diskutueshëm
Makina eshte ne gjendje shume te mire si motorike dhe xhenerike, goma ne gjendje shume te mire, e paster si jashte dhe brenda, makina eshte shume ekonomike, dhe shume e shpejte, letrat te paguara. Vlorë
1 850€
Audi A8 200 (odel 200) Disqe 19 dhe goma ne gjendje te mire; Sedilje lekure me ngrohje/ftohje/masazh/fryrje; Tavan Xhami me panel diellor; Navigator; Sobe qe punon me panel diellor rua. Vlorë
8 100€
Shitet audi A6 i 2006 motor 3000 kambio automatike ne gjendje shum te mir, makina shitet vetem se i zoti ka ik jashtetit dhe nuk i duhet me e ka len me prokur te interesuarit te telefonoj. Vlorë
5 400€
Makina eshte blere ne gjermani ne korrik 2017. Eshte perdorur vetem nga nje perso. Sherbimet i ka ber te audi ne tr ku i ka te shenuara ne libreze te gjitha sherbime. Vajrat dhe filtrat i jan. Vlorë
14 500€
I diskutueshëm
Shitet audi A8 4.0 dokumenta te paguara per nje vit goma te reja Vlorë
E shitur
MAKINE ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE, SHERBIMET BERE TE GJITHA NE KOHE NE BAZE TE KILOMETRAV; PER SQARIME TE METEJSHME SHIKONI FOTOT OSE KONTATONI NE NUMRIN E TELEFON Vlorë
E shitur
shitet audi a5 spot cupe s line 2.7 naft ne gjendje perfekte nga te gjitha anet makina ka 1 vite qe ka ardhure nga italia 152000 km orgjinale i kontrolloni ku te doni makina i nxjer te gjitha s. Vlorë
E shitur
Audi A3 motor 2.0 TDI pa te ku. viti prodhimi 5.11.2005. dokumenta te sapo bera 1 muaj ka qe ka ardh nga Gjerman. 175000 kilometra origjinale me lib. goma te re. makina eshte shum. Vlorë
E shitur
Makina esht n gjendje shum t mir motorrike dhe xhenerike me dokumenta t rregullta me dy celsa origjinal xhama elektrik pasqyra me mbyllje dhe shum opsione t tjer Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje super perfekt. sherbime te bera ne koh. goma te reja micheli. dokumenta te paguar. kamio automatik. akull e re brenda dhe jasht. full option. baxha xham. senso. Vlorë
E shitur
Me sherbime te bera ose mderohet me makin tjeter Vlorë
E shitur
Shitet Audi A8 fundi 2012 ne gjendje perfekte nega te gjitha pjes. 35.000 euro i diskutueshem Vlorë
E shitur
Shitet ose nderrohet audi A5! Vlorë
E shitur
Audi a3 I 2006 motorr I thjesht 2.00 naft 3 porta baxha xhami drita xcenon kasetofon origjinal te fabrikes, pasqyra elektrike, xhama elektrik, mbyllje qendrore me pult salon meshin airbag, disq. Vlorë
E shitur
SHITET AUDI A6 2.0 TDI KAMBIO MANUALE 6 + 1 NE GJENDJE PERFEKTE TE GJITHA SHERBIMET E BERA TAPICERI SHUM E PASTEN TE GJITHA SHERBIMET XHENERIKE TE BERA MAKINA NUK KA NEVOJ PER ASNJE SHERBI. Vlorë
E shitur
Shes audi A4 i sapo ardhur 1.9 tdi me dogan te paguar viti 2007 sh ekonomik. 4Goma te reja Mishelin disqe model S lin. Super performanc dhe Gjendie motorike xhenerike, shum e paster SEDILJE. Vlorë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire si motorrike ashtu dhe xhenerike, me letra te paguara deri ne korrik 2018, 1, 9 nafte TDI, I me te kuqe, Vlorë
E shitur
Shes audi i vitit fundi 2001 motor naft 1.9 se super gjendje motorike xhenerike, goma te reja makina eshte shume e paster si nga jasht dhe nga brenda, me letra te paguara per 1 vit, me tak. Vlorë
E shitur

Shitja e Audi në qytete të tjera