Njoftimet Premium

Shitja e Lada VAZ në Shqipëri

Shitet lada Niva 4x4 benzin gaz ne gjendje shum te mire sherbimet e bera ne kohe viti prodhimit 2008 cmimi i diskutueshem Tiranë
E shitur
Shitet lada niva4x4 benzin gaz ne gjendje shum te mire sherbimet e bera ne kohe viti prodhimit 2008 cmimi i diskutueshem Lushnjë
E shitur
Shes lada niva per 550mij le; Makina eshte ne gjendje te mir; Shitet per arsye mos perdorimi Korçë
E shitur
sht n gjndje shum t mir!! Elbasan
E shitur
Niva nje diferencial e ka te prishur do 80eyro per ta rregulluar Korçë
E shitur
Shitet foristrad ne gjende perfek. Shum e paster si nga brenda dhe jas. Motori 1.7 benzin / gas, Te gjitha sherbimet e bera ne ko. 5 Gomat e reja 100%, 4x4, Abs, Kondicion. E gatshme pe. Lushnjë
E shitur
Shitet lada niva 1.7 tek de. Makina eshte ne gjendje te mi. Impjanti i gazit ve 7 muaj ka qe eshte vn dhe ka kushtuar 800. Makina shitet nuk nderoh. Cmimi i diskutueshe Përmet
E shitur
Lada niva 1.6 benzine ne gjendje te mire + 4 goma dimerore me dok te paguar Përmet
E shitur
Shes Lada Niva viti 2004 1.7 benzin 44 + redod me 1 pale goma me gjith disje alumine rezerve kondicioner zgar eshte shume e mirmbajtur me te gjitha dokumentat deri ne dhjetor 2017; 3000. Tiranë
E shitur
Shitet makina per arsye mosperdori. cmimi i diskutueshe. makina ka nje defekt me marshin njet. cmimi 1500 euro Fier
E shitur
Shitet Lada Niva Gas & Benzin/ 2002 --- Ne gjendje perfekte nga te gjitha ane. Me dokumenta te paguara deri ne 1/04/2017. me impjant gazi te hedhur ne greq. Makina esh me chi. tapicer. Korçë
E shitur

Shitja e Lada VAZ në qytete të tjera