Të gjithë njoftimet e autorit zamomil732

Shitet Multivani shum ne gjendje te mi. Motorri dhe ndrruesi eshte shum ne gjendje tmi. 6 shpejtesi, klim funkcionale, ventilim shum i mir, shum vetur e buku. Vetura eshte me targa te huaja. Tiranë
5 800€
Shkodr; ; Toyota Rav4 Viti 08/2006 / 2.2 Nafte / Kambio Manuale / Xhama te zinj origjinal / Sensor parkimi / Sallon lekure e zez shum e paster / Sedilje me ngrohje / 4x4 Kompjuter bordi / Pasqyr. Shkodër
6 500€
Elegance Evo V6; ; - Tavan panoramic xhami; ; - Sedilje elektrike me ngrohje; ; - Goma te reja; ; - Sensore parkimi; ; - Fenere xeno bixeno; ; - Bagazhier per 6 CD; ; CMIMI I DISKUTUSHEM Tiranë
7 900€
I diskutueshëm
Shes Land Rover Discovery TDV8 HSE, 4.4 benzin, motorri me i pershtatshm per impjant gazi, prodhuar ne vitin 2006, me 183.000 milje origjinale me sherbime te sapobera, ngjyre ulliri perlato m. Tiranë
9 900€
Edhe me gjendje fabrike, e sapo ardhur ne shqiperi, me te gjitha sherbimet e berat, e gatshme per gjdo lloj provet ne kompjuter apo terren, 1vit garanci nga pronari me marrveshje noteri! Tiranë
12 500€
Shitet Renault Clio viti 2003, kambio automatik. Gjendje shume te mire, e gatshme per cdo lloj prov. cmimi 2100 eur. per me shume informacion kontaktoni ne nr e cel 0693111190. Berat
2 100€
Shes Fiat Multipla viti 2005, motor 1.6 benzine- gaz e hedhur ne lejen e qarkullimi. Gazi i firmes italiane Torelli me 3 vite garanci e hedhur ne date 25 Qershor 2019 dhe ka kushtuar 550 eur. Gom. Korçë
3 000€
-Audi A8 quattro motor 4.0 NAFTE Viti 2004; ; -Makina eshte me sherbime te rregullta; ; -Kambio Motor ne Gjendje Perfekte,; ; -Dopjo Klima Ftohje-Ngrohje, Ndezje Start\Stop; ; -Sistem I muzikes-BOSS. Tiranë
5 500€
Makina eshte e sapo arrdhur ne Shqiper. Tiranë
9 900€
VW Tiguan HighLine s 2008-2009 2.0 Nafte 188.700 km Full Options Disqe sport Gomat 90% te reja Dritat Led Pasqyra resistenc ne rast shiu Transmisioni automatik 6 marsha 4 motion Aux, Cd, bluetoot. Tiranë
10 000€
I diskutueshëm