Të gjithë njoftimet e autorit user42849

Makina eshte ne super gjendje sa jane ber te gjitha sherbimet si vaj filtra motorri si dhe i kamjos automat si dhe kater goma te reja 100 per100 sensor para mbrapa orgjinale navi te madhe dh. Durrës
4 400€
I diskutueshëm
Ford S-Max 2.0 TDCI; Viti prodhimit 2007; Tavan Xhami Panoramike; Xhama te Zinj Origjinale; Sensor parkimi para& mbrapa origjinale; Sapo ardhur e pa perdorur fare ne shqiper; Gjendje perfekt. Fier
4 999€
Lancia Y; Viti 2004; Motor 1.4 Benzine; Km 90.000; Kambio automatike; Euro 4; Dogana e paguar; Radio CD, Kompjuter Bord, Klima, Mbyllje Qndrore Me Pult, Mundsi Pagese Me Kste et. Durrës
3 500€
I diskutueshëm
Motor 1.6 diese (otori golfit Vl) sapoardhur nga Zvicera, shume ekonomike Durrës
5 400€
I diskutueshëm
Suzuki Swift; Motor 1.3 Naft; Viti 2007; Km 125, 000; Kambio manuale; Euro 4; Dogana e paguar; Radio CD, Kompjuter Bord, Fener Mjegulle, Klima, Pasqyrat me Palosje, Disqet 15 e. Durrës
3 200€
Ne gjendje shume te mire, me letra te prera, kondicioner e gatshme per cdo lloj prove cmimi pak i diskutueshem Tiranë
1 750€
I diskutueshëm
Shitet ne gjendje super, me dogane te paguar e sapoardhur nga kanadaja me 140 000 km orgjinale, per cdo lloj prove Tiranë
9 500€
Marka: Mercedes-Benz E350 coupe; Viti prodhimit: fundi i 2009; Kambio: automatic 7g-tronic; Motorr: 2987 (pa taks luks) Info shtese: makina esht full option, dritat xenon-bixenon, ful. Tiranë
13 500€
Shitet audi a4 S-line fabrike, ne gjendje perfekte si nga ana vizuale dhe ajo motorrik. Full opsion, dhe sherbimet e sapobera, vaj filtra tamburo goma dhe bateri te r. Tiranë
9 700€
Makina esht n gjendje prefekte shum e paster si brenda ashtu dhe jasht kambjo automat 4 gomat aktive e sapo ardhur nga Gjermania makina esht full option sensor parkimi para mbrapa navigator te mad. Tiranë
7 800€