Të gjithë njoftimet e autorit user25098

Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
4 000€
Ne gjendje shum te m. letra te prera deri ne tetor 2020. Shum e paster nga jasht dhe brend. cdo sherbim i ber ne koh mund ta kontrolloni ku te deshiron. nuk ka asnje proble. cmimi i diskutush. Lushnjë
4 800€
I diskutueshëm
Opel Zafira 1.7 nafte viti 2009 klima 6 + 1vendesh, sensor parkimi para dhe mrapa, manuale 6 marsha, 5 goma te reja Michelin 2 amortizator te mrame sa Jan nderu. Voji dhe te gjitha filtrat jan. Shkodër
5 350€
Shitet golf 4 viti prodhimit 2001 me 3 t kuqe 150 kuaj fuqi motorr comorei me baxha, drita kseno me lup, sedilje me ngrohje, navigator, sedile lkur, pasqyra inoksi vaj filtra t ndrruar rrip faz. Vlorë
2 200€
Shitet toyota corolla verso nafte 2.2 e sapoardhur me dogane te pagu. Gjendja perfekt Vlorë
4 490€
I diskutueshëm
Shitet mercedes benz C 180 i thjes. Kamio Automatike, gaz/benzine punon perfekt si ne gaz si ne benzine, viti i prodhimit 1995. Eshte ne gjendje perfekte motorrike, gjenerike tapiceri e paste. Tiranë
2 800€
I diskutueshëm
Golf 4; Kambio manuale; Motorr 1.9 TDI me I te kuqe; Nafte; Taksa siguracion te paguara deri ne tetor 2020; Km: 218452 origjinale; Ngjyra blu; 4 Goma te reja sa jan ven disqe 15, clima ne gjendj. Durrës
2 200€
I diskutueshëm
W203 super gjendje10/10. Motor 200-nch naft, automat, goma 70%, disqe 17 me distancier origjinal, xhama te zinj origjinal para me nuanc lejla origjinal nga fabrika, sendile gjys lekur me ngrohje. Elbasan
1€
E sapo ardhur nga zvicra Gene. Makina esht me letra te paguara deri me Korrik 2020 me 115 mij km origjinale me liber sherbimesh te bera ne ko. pres bleres serioza jo kurioza makinash Tiranë
2 400€
1.3 nafte ne gjendje te mire pune; Letra per nje vite te paguara; 3 muaj e perdorur ne shqiperi; Gati per cdo prove nga ana juaj; Per me shum info tel; Cmimi i fundit 2300 Vlorë
2 300€