Të gjithë njoftimet e autorit tamomil732

SPORT BMW version America. Motor 2.999 benzine me 6 cilindra, nuk e ze taks e luksit 225 kuaj fuqi, me 6 mashe, kamjo automatike, sendilje meshini me ngrohje, sensor mbrapa parkimi, baxh. Disj. Pogradec
5 499€
I diskutueshëm
Shitet volswagen passat viti 2014, 1.6 nafte 6 marrshe me portobagazh, sensor parkimi, klimatizator automatik timon multifunksional me dogane te paguar e sapo ardhur nga Italia ne gjendje perfekt. Lushnjë
10 000€
Volkswagen Passat 2.0 td nafte, viti i prodhimit 16.05.2008, tapiceri lekure bezhe shum e paster, kamio automat, navi, ngrohje serdiljesh, komanda ne timon, xhama te zinj plus perde, i sapoardhur m. Tiranë
5 500€
Shitet Mini CooperD One Viti 2006 ne Leje Me Letra ta sapo paguara per nje vit Motorr 1.4 Nafte shum ekonomike Kamie Manual Te gjitha sherbimet e bera ne kohe 314 mij kilometra origjinale Sallo. Elbasan
2 800€
I diskutueshëm
Shitet vw Caddy me motorr 1.6 nafte viti 2012 me kambio manuale 5 + R me sendilje 4 + 1, kondicioner, xhama elektrik, pasqyrat me ngrohje, Esp, abs, 2 dyert e pasme me shine, euro 5 me filte. Tiranë
7 900€
I diskutueshëm
SHITET AUDI A3 2.000 S LINE ME 6 + 1 MARSHE VITI 2005 DALUR NE QARKULLIM NE 2008 I SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR GJENDJA E MAKINES MOTORRIKE XHENERIKE ESHT PREFEKTE SKA NEVOJ PER ASGJE. Kavajë
4 500€
Data e regjistrimit: Fundi i 2012; ; Kapaciteti kub: 1995 cm3; ; Numri i ulseve: 5; ; Numri i portave: 5; ; Marsh: 6; ; Konsumi i karburantit ( i kombinua) 5.5 l/100 km; ; Konsumi i karburantit ( urba) 6.9. Tiranë
12 900€
OKAZION; ; Shitet: Ford Fiesta 1.25; ; Viti: 1998; ; Makina eshte me letra der n 6 shtator t vitit 2019. Makina eshte ne gjendje t mir motorrike dhe xhenerike, mund ta kontrolloni, disponon kondicioner. Tiranë
1 100€
DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN, KAMBJO AUTOMATIKE, VITI 2007, KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE, 4X4 ME BUTON, GOMA TE REJA, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, . Tiranë
4 800€
Mjeti eshte ne gjendje te shkelqyer nuk ka nevoj per sherbim. Ka rreth 165 000k. Mund edhe te nderrohe. Faleminderit Durrës
4 600€