Njoftimet e përdoruesit

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Fier
17 600€
Makina eshte ne gjendje perfekte freksioni sapo ndrruar me fatur; ; 4 goma 80% gjendje te mir; ; Me dogane te paguar e papunuar ktu; ; Kondicioner me klima Tiranë
5 500€
CLIMA 2 ZONALE; ; 4x4 ME AKTIVIZIM; ; ABS; ; ESP; ; SRS; ; SENSOR SHIU; ; SENSOR DRITE; ; DRITA AUTOMATIKE; ; FENER ANTIMJEGULL; ; KOMPJUTER BORDI; ; AUTO PILOT; ; AUDIO, CD, DVD, USB; ; BORD TUCH SCREAN; ; NAVIGATO. Tiranë
5 700€
Dokumentat per 1 vit te paguar. Kurrizion ska fare far. Karrikat me ngrohj. Senzor para mbrapa gjendje funksional. Dritat kseno. Hargjimet ika te vogla se eka motorrin e mire shum. Ka limi. Durrës
3 500€
Versioni Lang (i gjat); Benzine + Gaz; ; Kamera perpara + Mbrapa; ; Larje fenerash; ; Pasqyra me palosje + ngrohje; ; Disqe 19 me goma te reja; ; Baxha Xhami; ; Xhamat komplet triplex me nuance; ; Senso. Durrës
10 699€
I diskutueshëm
E SAPOARDHUR NGA GERMANY ME DOKUMENTA TE PAGUARA ME CLIMA BI ZONA, TEMPOMAT, BAXHO XHAMI ME HAPJE, SEDILJE LEKURE, DISQE ALUMIN, DRITA KSENO GJENDJE PERFEKTE Tiranë
6 900€
5 Dyer; ; 5 Sedilje; ; Dritare Elektrike; ; Pasqyra Elektrike; ; Sinjale ne Pasqyre; ; Kondicioner; ; Radio/CD/MP3/AUX; ; ESP Traction Control; ; Sedilje te Pasme qe palosen; ; Mbulese Bagazhi; ; Disqe Alumini 16. Tiranë
5 500€
I diskutueshëm
DOGANA E PAGUAR; ; GOMA TE REJA; ; TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA; ; E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE Berat
2 600€
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, komanda + marshe ne timon, pilot automat, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, kompiuter bordi, drita auto + led + xenon. Tiranë
8 900€
KONDICIONER - XHAMA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT, 3 CELESA ORIGJINAL ET; ; NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE; ; ME DOGANE TE PAGUA. E ARDHUR NGA ZVICRA Tiranë
3 690€
Kontakte:
Telefoni: