Të gjithë njoftimet e autorit lamomil732

BMW X5; ; VITI 2007; ; MOTORRI 4.8 BENZIN + GAZ; ; KM 223.000; ; TAKSA DERI PRILL 2020; ; SHERBIMET TEK BMW TIRANE; ; DISQE GOMA SAPO VEN TE RINJ 100%; ; GATI PER CDO PROVE; ; CMIMI 14800 Lushnjë
14 800€
SHITET CHEVROLET CAPTIVA; ; VITI 2009, ME NAFTE, 127.000 KM ORIGJINALE, E MBAJTUR VETEM NGA NJE DORE NE SHQIPER. NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE, XHENERIKE DHE VIZUAL (GA MBRENDA DHE NGA JASHTE. Shkodër
8 000€
Bmw seria 3, viti i prodhimit 2006, manual 6 marshe, motorri 2.5 benzine/ gaz, 4 Dyer, 10 Airbag, xhama dhe pasqyra elektrike, CD player, klima dixhital, sensore parkimi mbrapa, 2 celesa, impjant. Tiranë
5 600€
Automjeti ka ardhur nga Gjermania dhe ka kolaudim gjerman deri ne vitin 2020; ; Makina eshte ne gjendje te shkelqyer me te gjitha sherbimet e kryera tek oficinat zyrtare te Fordit ne Gjermani dhe t. Tiranë
6 900€
S class lungo 2007 me look origjinal 2012 tapiceri kafe, tavan xhami panoramik, disqe 19, full options Superr gjendje; ; Pa taks lluksi, letra te pagura; ; RR: 0699844438 Durrës
14 800€
BMW X5 Full, Xdrive35d viti 2011 e sapo ardhur nga US. Motorri 3.0 Nafte (pa takse lluksi. Ndezje Start/Sto. Kambio automatike/Tiptronic, ngjyra e bardhe, Kamera 360 grade, Kilometrat i Tregon n. Fier
14 000€
Nissan Qashqai + 2, Suv viti 2012, versioni Tekna full option, motorr diesel 2.0; ; Kambio automatike; ; 44; ; Tavani i gjithi xham, pasqyrat me palosje; ; Kamera para, mbrapa dhe ne pasqyr. Tiranë
11 500€
Shitet Mercedes benz Vito Automatik, makina eshte e sapo ardhjur pga Gjermania ne gjendje shume te mir. Me dogane te pagua; ; Kondicioner; ; Sobe ngrohje; ; Dysheme alumini; ; Cheles me thithje; ; Mbyllj. Pogradec
5 500€
Shitet fiat multipla 1.6 benxin/gas viti 2007.Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike, xhenerike dhe estetike 5 + 1 letrat e paguar. Makina esh te gatshme per cdo lloj prove impjan gaz. Lushnjë
3 500€
Shitet golf 5 sapo ardhur nga italia me 194 mij km volanti i ri makina eshte akull pa asnji gervishtje look gti fener me lupa me dogane te paguar viti 2005. gomat e reja; ; Cel: 0686776861 Tiranë
3 800€