Mercedes-Benz M-class viti 2000, E zezë, 288000km

E shitur
Modeli: M-class 
Viti: 2000 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 288000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Shite ml 270 manual letra per 1 vit ne gjendje te mir dhe e paster 0683963448 komuna tiran kamez

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.