Toyota RAV 4 viti 2007, E gjelbër, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shite ml 270 manual letra per 1 vit ne gjendje te mir dhe e paster 0683963448 komuna tiran kamez Tropojë
E shitur
Modeli: RAV 4 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; shitet toyota per arsye mosperdorimi; meshi bezh ne gjendje te mir me prov;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.