Fiat Bravo viti 2007, Gri, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shite ml 270 manual letra per 1 vit ne gjendje te mir dhe e paster 0683963448 komuna tiran kamez Tropojë
E shitur
Modeli: Bravo 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Fiat bravo 1.9 multijet motions me 120 kuaje fuqi ne gjendje perfekte makina ka ardhuar nga frnca ka nje muaje. M letra te paguara deri ne korrik 2018. M kamer parkingu dhe ecran tactile. Cmimi i diskutushem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.