Audi A4 viti 2002, Gri, 25000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shite ml 270 manual letra per 1 vit ne gjendje te mir dhe e paster 0683963448 komuna tiran kamez Tropojë
E shitur
Modeli: A4 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 25000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; shitet audi A4 3.0 benzine V6 ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e bera; Letrat te paguara per 1 vit; Qmimi i diskutushem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.