Njoftimet Premium

Shitja e Toyota në Shqipëri

Toyota corolla verso ndezje start / stop Tiranë
E shitur
Shitet Corolla Verso Minivan, , ngjyre gri, , cilindrate 2, , viti i prodhimit 2005, , , cmimi 4500 i diskutushe Tiranë
E shitur
TaYOTA coralla ver. 2.0 dize; ; 2006. makina me dogane nga zvic. 4900. kli.. e. 7 ven. gjedje perfek. 210. 000. liber servisi; ; 067 6000 107 pjes makinash gjeni tek ne Tiranë
E shitur
Toyota Corolla Verso; Viti: 2006; Motorri: 2.2 Nafte; Kambio: Manuale; Opsione shtese: Kamer Mbrapa; Cmimi: 5000 Euro Tiranë
E shitur
E SHITURRRR TOYOTA COROLLA VERSO VITI 2005 2.0 DIESEL 7 VENDE E SAPO ARDHUR NGA ZVICRRA ME DOGAN TE PAGUAR, 202 MIJ KM, XHAMA TE ZINJ, CLIMA AUTOMATIKE, NDEZJE START\STOP, RADIO CD ME KOMANDA N. Durrës
E shitur
SHITURRR toyota korolla verso viti 2006 2.2 diesel; makina sapo ka ardhur nga zvicra 185 mij kmh; me liber servisi, ndezje start-stop xhama te zi; sallon lekure + kamosh sedile me ngrohje radi. Durrës
E shitur
Makina sapo ka ardhur nga zvicera me dogane te paguar dhe te gjitha sherbimet e bera Fier
E shitur
Toyota Verso 2.2d-kat viti 2011 me 7 ven. Super gjendje motorrike, xhenerike e. e ardhur nga Zvicra me 96.000 km origjina. letra deri ne fund 2017.Kambio Automatike me kondicioner, 4 disq. Tiranë
E shitur
Makina sapo ka ardhur nga zvicera me dogane te paguar ne gjendje shume te mire e gatshme per do lloj prov Fier
E shitur
Toyota corolla verso viti 2005 motor 2000 nafte 6 + 1 ven. goma te reja verore + 4 goma dimerore dokumentat te prera deri me 1 tetor 2018 CMIMI I DISKUTUESHE. !!! Korçë
E shitur
Makina eshte ne gjendje perfekte me 7 sedilje Tiranë
E shitur
Shitet Toyota Corolla Verso 2.0 tdi D-4D viti 2003, km 167000, me tvsh te pagu. cmimi 3800 euro, ardhur me. 24.09.2017, nga Siena Ital Fier
E shitur
Toyota Yaris verso 1.4 D 2002 nafte kondicioner super gjendje e sapo ardhur nga zvicrra me dogan te paguar shitet 3100 Tiranë
E shitur
E SHITURRRt toyota corolla verso viti 2006; motori 2.2 diesel 7 vende goma te reja; xhama te zinj origjinal telefon; kamera parkimi para mbrapa; navigator system origjinal toyota; radio cd pilo. Durrës
E shitur
Tojota 1.9 naft turbo me timon angles ka dy muaj qe ka hyre ne shqiperi e pa perdorur ne shqipe. Makina eshte ne gjendjete mire motorrike dhe mekanike + kondisjoner + mbyllje me pult Fier
E shitur
shitet toyota coolla verso 7 vende diesel e ardhur nga zvicrra me dogan te pagu. 137 mij km me liber servisi xhama te zinj origjinal clima automatike ndezje start/stop disqe alumini radio c. Durrës
E shitur
Shitet cmim okazion Tojota portobagazh e vitit 2003 shum e mirembajtur me merkli ne gjendje super, disqe alumini te veta. Cmimi i diskutueshem Tiranë
E shitur
Shitet Toyota Yaris Verso 1.4 nafte ne gjendje te shkelqyer dhe shum e paster e ardhur nga zvicra e sa po targu. Cmimi 3500 euro i diskutushem! Vlorë
E shitur

Shitja e Toyota në qytete të tjera