Njoftimet Premium

Shitja e Toyota në Shqipëri

toyota corolla verso viti 2006; 7 vende xhama te zinj origjinal; radio cd komanda ntimom pilot automatik ndezje start stop clima 2 celsa; 163 mij km me liber servi. 5300 euro me dogane te pagua. Durrës
E shitur
Shes Toyota corrolla verso nje veture dhe minivan i verte. 7 vende te cilat 2 te palos. Eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike te gjitha sherbimet e bera tek Toyota ne itali, m. Tiranë
E shitur
Toyota Verso, viti 2012, motorr 2.0 nafte, 6 + 1 vende, kambio manuale, navigator, kamera mbrapa, xhama te erresuar origjinal, komanda ne timon, aux e. nuk ka nevoj pr asnj shrbim e sa p. Tiranë
E shitur
Makina e sapotarguar letra te paguara per 1 vit serdilje 7 vende eshte full me kamer para mbrapa disqe 17 goma ne gjendje shume te mire me liber sherbimi ke toyota ne gjermani motor 2.2 naft. Tiranë
E shitur
shitet toyota hiace vit prrodhimi 2001 kambio manua. naft. targa te Huaj. Timon me krah tkunder. ne Gjendje tmire Pun. imimi i diskutueshem Pukë
E shitur
Toyota Yaris Verso Minivan; Motori 1.4 nafte; E sapoardhur nga zvicra; 200.000 km, manuale, me liber servisi, serviset dhe koalidimet ne Zvicer ne 2017, klima, 2 celesa, 4 goma extra, Me dogan. Tiranë
E shitur
. letra sapo te prera ne gjendje shum te mir pune me km origjinale te kontrolluara te kadiu shitet per arsye mosperdori. 0694794545 Tiranë
E shitur
Toyota Corolla Verso Euro 4 makine familje sapo ka ardhur nga Gjermania nuk eshte mare me trregeti shkaku qe po shitet nga qe eshte manuale; Mund te nderrohet me nje makine Automatike; Presi. Tiranë
E shitur
Shes Toyota corola verso full opsion me start stop xeno bixeno me cdo opsion te mundshem makinen sa po e kam sjell vete nga italia me cdo servisit te kryer ne italia full opsion me 190.000 k. Tiranë
E shitur
Toyota corrolla verso super gjendje si xhenerike dhe motorri. E sa po ardhur nga Italia, ndezje dhe fikje me buton START te gjitha sherbimet e bera tek Toyota, dhe e fundit rryp motori, vaj. Tiranë
E shitur
Shes Toyota corrolla verso 2.0 nafte D-4D makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, e sapo ardhur nga Italia, te gjitha sherbimet e bera tek Toyota ne itali para 2 muaj. Makin. Tiranë
E shitur
Toyota Avensis VERSO 4 + 1 ven. Viti 2003, motori 2.0 D-4D, ka kondicioner, abs, 4 xhama elektrike, pasqyra elektrike, salloni eshte bere i ri, Ka shkalle inoksi, dritat xenon, drita mjegull. Korçë
E shitur
Toyota yaris verso; Ngjura blu ne gjendje shume te mire teknike Tiranë
E shitur
Shitet Toyota Corolla Ver. Ne gjendje perfekte motorri. Akull e re si brenda dhe jasht. Makine komode, familjare dhe mbi te gjitha shume ekonomi. Makina eshte perdorur per perdorim familja. Vlorë
E shitur
Toyota yaris verso 1.3 benxine viti 2000 ne gjendje te mire dy gomat e para jan te reja amortizimi motori ne gjendje perfekte e perdorur nga nji person vetem per familje jo taksi shitet per arsy. Tiranë
E shitur
Shes Toyota Avensis Verso me gjendje te mire motorrike dhe xhenerik. Motorr 2.0 naf. Viti 2003. Nga ana estetike eshte per tu pa. letra italiane ka 1 vit e pak qe ka hy. euro pa dogan p. Tiranë
E shitur
shitet tojota verso 1.3 benzin full opsion 2 baxho xhami lart para mrapa ne gjendje perfekte 6.5 litra per 100 km e sapo targuar okazjon Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje perfekte si nga ana motorrike po ashtu dhe vizua. Konsumi 6litra ne 100. Me dokumenta te rregullta deri ne qershor 2018.Per me shum info rreth makines ju lutem telefonon Tiranë
E shitur
super ne gjendje me kilometra orgjinale me xhdo lloj prove jam i gacem Durrës
E shitur
ne super gjendje; makina ka shume pak qe ka ardhur nga zvicra; me liber sherbimesh nga zvicra; eshte shume e paster; ne leje qarkullimi eshte 4 + 1 por ka edhe dy sedilet e fundit 6 + 1 Fier
E shitur

Shitja e Toyota në qytete të tjera