Njoftimet Premium

Shitja e Toyota në Shqipëri

TOYOTA COROLLA VERSO 2.0 nafte viti 2002 ngjyre gri shume ekonomike me Kambio MANUALE ne super gjend. Makina esht full option me KONDICIONER/ AIRBAG / ABS / XHAMA ELEKTRIKE / PASQYR. Tiranë
E shitur
Toyota corolla verso 2.0 nafte full, cdo gje funksionale super e mbajtur me letra te sapo prera siguracion taksa kualidim kualidimi 0 gabime, super ekonomike Tiranë
E shitur
Shes Toyota Corolla Verso 2006.Motorr 2.2; Goma te reja te 2017; Familjare me 7 vend; Me targa shqiptar; ; Mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jagua. Tiranë
E shitur
Toyota Corolla Verso 2.2 nafte; Viti 2006; E sapoardhur nga zvicra ne gjendje perfekte mekanike dhe estetike dhe shum e paster si brenda; Dhe jasht; Me Xhama Te zi origjinal; Me klim. Durrës
E shitur
TAYOTA COROLLA VERSO; 2.0 DIZE; 2006; KLIMA CD ES; 7 VENDE; GJEDJE PERFEKTE; 210 000KM; LIBER SERVISI; ME DOGANE NGA ZVICR; ; ; 067 6000 107 INFO RRETH PJESEVE TE MAKINAVE Tiranë
E shitur
Me letra per 1 vit, e targua; Gjendja shume e mire; Llamarin shume e paster; Gjendja motorrike dhe xhenerike super; Makina ka shume pak muaj qe eshte futur nga zvicra; Me liber sherbimesh. Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje si e re e gacme per cdo lloj prove me dogan te paguar Durrës
E shitur
Shitet toyota korolla verso viti 2007; makina eshte e importuar nga zvicra 7 vende; 2.2 diesel kambio manuale 6 marsha; xhama te zinj origjinal disqe alumini; navigator system radio cd mp3 star. Durrës
E shitur
shitet tojota corrolla verso me naft me dogane te paguar ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike butona ke timoni pasqyrat me buton me 3 celsa hapje dh e mbyllje me pult goma te mira Durrës
E shitur
toyota yaris verso kondiciner dritare elektrike mbyllje qendrore me pult tre celsa pasqyra elektrike abs garanci dy vjecare per impjantin e gazit me dekumenta te vleshme deri. 19 01 2019. Sarandë
E shitur
Shitet Toyota Corolla Verso 2.2 16V D-4D, km 224000 me liber sevisi, viti 2009, ardhur me. 28.01.2018 nga Siena Ita. cmimi 6700 euro me tvsh te pagua Fier
E shitur
Shes makinen te sapo ardhur me dogane te paguar gati per targa makina ka pas vetem nje pronar eshte ne gjendje te shkelqyer mekanike me sh sherbime te kruera ne 2017 te demostruara me fatura. Vlorë
E shitur
Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera, goma te reja, navigator me sistem kamera para dhe mbrapa, makina eshte 6 + 1, me dogane te paguar gati per tar. motor 2.0 nafte shum ekonomik Vlorë
E shitur
E gacme per cdo lloj prove me dogan te paguar Durrës
E shitur
Toyota corrola verso e sapo ardhur nga gjermania makina esht ne gjendje perfekte nga cdo a. ndezje start& stop 10 airbag xhama origjinal te zi clima 6 marshe sensor shiu fu. 2 cel. m. Tiranë
E shitur
Toyota yaris Verso 1.4D e sapo ardhur nga gjermania dhe e sapo targuar ne gjendje shume te mire dhe shume e paster si jashte dhe brenda km-200.000 viti-> 2003 karburanti-> Naft. Tiranë
E shitur
Shitet toyota picnic 6 + 1 vende ne super gjendje, e pershtatshme per impjant gaz Tiranë
E shitur
Shitet Toyota Corolla verso viti 2004 me dogan te paguar motorr 1.8 benzin-lpg Marka e impjantit pric e sa po ardhur nga gjermani Lushnjë
E shitur
E sapo ardhur me dogan te paguar Durrës
E shitur
toyota yaris verso, 1.3 benzi. makina disponon 2 airbag, kondicioner, kambio automat, hapje qendrore, timon hidraulik, gomat 80% dhe me dis. radio cd origjinale te bordit, bateria e re. Tiranë
E shitur

Shitja e Toyota në qytete të tjera