Volvo XC90 viti 2016, E zezë, 2.0L, 179000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, euro 6, sallon lekure, sedile elektrike, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel + aux, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, d. Tiranë
Dogane Te paguar; ; Sallon Lekure; ; Sedilje Elektrike; ; Sedilje Ngrohje; ; Klima Zone; ; Xhama t zi; ; Baxha Xhami electric; ; Komand n Timon; ; Pilot Automat; ; Sensor Parkimi; ; 2 celesa; ;... Tiranë
Kambio automatike me 5 shpejtesi, 255 kuaj fuqi, cdo servis i nevojshem i krye. Sapo jan vendosur ferrota dhe tambure origjinal. Makina eshte LIMITED EDITION, Xenon Bixenon Origjinal, Levizje n. Tiranë
VOLVO S40 2.0 NAFT, VITI FUND DHJETOR 2004, KLIMA BI ZONA, PILOT AUTOMATIK, KOMANDA NE TIMON, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, SHERBIMET E KRYERA. Tiranë
Shitet Volvo V50 2009 e sapoardhur nga Zvicra ne gjendje perfek. Motorr 1.8 Benzin pa turbo, ideal per impjant ga. 212'000KM me libreze servisi, 125 kuaj fuqi & kambio manuale me 5. Tiranë
36 999€
Shtuar: 30 shtator 2020, numri: 113562
Modeli: XC90 
Viti: 2016 
Kilometrazhi: 179000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Makina me Dogane
Gjendja Perfekte
Makina e Ardhur nga Belgjika
Makina esht Full Ekstra

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.