Volvo XC90 viti 2005, Gri, 2.9L, 208000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Kambio automatike me 5 shpejtesi, 255 kuaj fuqi, cdo servis i nevojshem i krye. Sapo jan vendosur ferrota dhe tambure origjinal. Makina eshte LIMITED EDITION, Xenon Bixenon Origjinal, Levizje n. Tiranë
VOLVO S40 2.0 NAFT, VITI FUND DHJETOR 2004, KLIMA BI ZONA, PILOT AUTOMATIK, KOMANDA NE TIMON, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, SHERBIMET E KRYERA. Tiranë
Shitet Volvo V50 2009 e sapoardhur nga Zvicra ne gjendje perfek. Motorr 1.8 Benzin pa turbo, ideal per impjant ga. 212'000KM me libreze servisi, 125 kuaj fuqi & kambio manuale me 5. Tiranë
Shitet Volvo V50 1.6 Nafte 2006 e sapoardhur nga Zvicra ne gjendje perfek. 280'000KM me libreze servisi, 110 kuaj-fuqi & kambio manuale me 5 shpejtes; Pajisur me opsionet: - Audio Hig. Tiranë
Makina eshte ne gjendje perfekte e gateshme per cdo lloj pro. Te gjitha sherbimet e bera tek Volvo ne autostr. Letrat te paguara per 1 vit. Tiranë
6 200€
Shtuar: 14 korrik 2020, numri: 113482
Modeli: XC90 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 208000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.9 litra
Dogane Te paguar
Sallon Lekure
Sedilje Elektrike
Sedilje Ngrohje
Klima Zone
Xhama të zi
Baxha Xhami electric
Komand në Timon
Pilot Automat
Sensor Parkimi
2 celesa
Bëhet 100 % GAZ
Makinat Që Ne Tregtojme Jane Te Gjitha Me Kilometra ORIGJINALE & Mund Ti Kontrolloni Neper Koncesionaret Perkates

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.