Volvo XC90 viti 2005, E zezë, 2.5L, 165000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina me Dogane; ; Gjendja Perfekte; ; Makina e Ardhur nga Belgjika; ; Makina esht Full Ekstra Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, euro 6, sallon lekure, sedile elektrike, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel + aux, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, d. Tiranë
Dogane Te paguar; ; Sallon Lekure; ; Sedilje Elektrike; ; Sedilje Ngrohje; ; Klima Zone; ; Xhama t zi; ; Baxha Xhami electric; ; Komand n Timon; ; Pilot Automat; ; Sensor Parkimi; ; 2 celesa; ;... Tiranë
Kambio automatike me 5 shpejtesi, 255 kuaj fuqi, cdo servis i nevojshem i krye. Sapo jan vendosur ferrota dhe tambure origjinal. Makina eshte LIMITED EDITION, Xenon Bixenon Origjinal, Levizje n. Tiranë
VOLVO S40 2.0 NAFT, VITI FUND DHJETOR 2004, KLIMA BI ZONA, PILOT AUTOMATIK, KOMANDA NE TIMON, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, SHERBIMET E KRYERA. Tiranë
6 200€
Shtuar: 12 nëntor 2020, numri: 113623
Modeli: XC90 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 165000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Dogane Te paguar
Sallon Lekure
Sedilje Elektrike
Disqe Alumini
Sedilje Ngrohje
Klima Zone
Komand në Timon
Pilot Automat
Sensor Parkimi
Shërbimet e Kryera

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.