Njoftime të tjera të ngjashme

VOLVO XC90 BENZIN + GAZ E sapoardhur Makina me Dogane Tiranë
7 800€
E sapo ardhur me dogane te paguar. Manual 1.6 Naft Klima Viti 2010 230 mij km liber servisi Super Ekonomike 3.5 L/100 KM Aux-In,CD,Phone Tiranë
4 500€
Viti: 2002
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë:... Tiranë
3 800€
Viti: 2004
Kilometrazhi: 190000 km
Kutia e shpejtësisë:... Tiranë
6 400€
Viti: 2005
Kilometrazhi: 190000 km
Kutia e shpejtësisë:... Tiranë
5 800€
9 500€

Volvo XC90, 2.0L, 184000km

Shtuar: 9 korrik 2019, numri: 1267
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0675533335
Modeli: XC90 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 184000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
KAMIO AUTOMATIKE
Sistem sigurie me auto-frenim (City Safety)
Timon Multifunksional dhe Pilot Automatik,
Air i Kondicionuar Bi-zone,
Dy sediliet e para me ngrohje,
Sensore Parkimi origjinal te pasem,
USB, AUX, Bluetooth,
Pasqyra me mbyllje automatike dhe Sistemi BLIS (sinjalizues nepermjet drites nqs ka makina anash),
Sistem Dinamik per anti-rreshqitje (DSTC),
4 Goma pothuajse te reja 235/65/R17,
184,000 KM Origjinale,
Makina eshte me dogane te paguar dhe e sapo Targuar deri Maj 2020

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.