Volvo S90 viti 2016, E bardhë, 2.0L, 152000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Dogane Te paguar; ; Sallon Lekure; ; Sedilje Elektrike; ; Sedilje Ngrohje; ; Klima Zone; ; Xhama t zi; ; Baxha Xhami electric; ; Komand n Timon; ; Pilot Automat; ; Sensor Parkimi; ; 2 celesa; ;... Tiranë
Kambio automatike me 5 shpejtesi, 255 kuaj fuqi, cdo servis i nevojshem i krye. Sapo jan vendosur ferrota dhe tambure origjinal. Makina eshte LIMITED EDITION, Xenon Bixenon Origjinal, Levizje n. Tiranë
VOLVO S40 2.0 NAFT, VITI FUND DHJETOR 2004, KLIMA BI ZONA, PILOT AUTOMATIK, KOMANDA NE TIMON, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, SHERBIMET E KRYERA. Tiranë
Shitet Volvo V50 2009 e sapoardhur nga Zvicra ne gjendje perfek. Motorr 1.8 Benzin pa turbo, ideal per impjant ga. 212'000KM me libreze servisi, 125 kuaj fuqi & kambio manuale me 5. Tiranë
Shitet Volvo V50 1.6 Nafte 2006 e sapoardhur nga Zvicra ne gjendje perfek. 280'000KM me libreze servisi, 110 kuaj-fuqi & kambio manuale me 5 shpejtes; Pajisur me opsionet: - Audio Hig. Tiranë
23 900€
Shtuar: 6 shtator 2020, numri: 113515
Modeli: S90 
Viti: 2016 
Kilometrazhi: 152000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, euro 6, sallon lekure, sedile elektrike, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+usb+tel+aux, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, dy celesa, pilot automat, start&stop, komanda ne timon, drita led+xenon, bagazh hapje elektrike, liber sherbimi volvo etj
Konsumi:
4,7 l/100 km (comb.)
5,6 l/100 km (urban)
4,2 l/100 km (extraurban)

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.