Volvo S60 viti 2009, E zezë, 2.5L, 160000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina me Dogane; ; Gjendja Perfekte; ; Makina e Ardhur nga Belgjika; ; Makina esht Full Ekstra Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, euro 6, sallon lekure, sedile elektrike, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel + aux, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, d. Tiranë
Dogane Te paguar; ; Sallon Lekure; ; Sedilje Elektrike; ; Sedilje Ngrohje; ; Klima Zone; ; Xhama t zi; ; Baxha Xhami electric; ; Komand n Timon; ; Pilot Automat; ; Sensor Parkimi; ; 2 celesa; ;... Tiranë
VOLVO S40 2.0 NAFT, VITI FUND DHJETOR 2004, KLIMA BI ZONA, PILOT AUTOMATIK, KOMANDA NE TIMON, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, SHERBIMET E KRYERA. Tiranë
Shitet Volvo V50 2009 e sapoardhur nga Zvicra ne gjendje perfek. Motorr 1.8 Benzin pa turbo, ideal per impjant ga. 212'000KM me libreze servisi, 125 kuaj fuqi & kambio manuale me 5. Tiranë
5 900€
Shtuar: 2 maj 2020, numri: 113360
Modeli: S60 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 160000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Kuaj fuqi: 255 
Kambio automatike me 5 shpejtesi, 255 kuaj fuqi, cdo servis i nevojshem i kryer. Sapo jan vendosur ferrota dhe tambure origjinale. Makina eshte LIMITED EDITION, Xenon Bixenon Origjinal, Levizje ne kthesa dhe sensor niveli, Sensore Parkimi, Cruise Control, DSTC, AUX, PREMIUM SOUND, Sensore shiu, Pasqyra me mbyllje automatike.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.