Volvo S40 viti 2005, Gri, 2.5L, 220300km

Njoftime të tjera të ngjashme

Dogane Te paguar; ; Sallon Lekure; ; Sedilje Elektrike; ; Disqe Alumini; ; Sedilje Ngrohje; ; Klima Zone; ; Komand n Timon; ; Pilot Automat; ; Sensor Parkimi; ; Shrbimet e Kryera Tiranë
Makina me Dogane; ; Gjendja Perfekte; ; Makina e Ardhur nga Belgjika; ; Makina esht Full Ekstra Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, euro 6, sallon lekure, sedile elektrike, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel + aux, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, d. Tiranë
Dogane Te paguar; ; Sallon Lekure; ; Sedilje Elektrike; ; Sedilje Ngrohje; ; Klima Zone; ; Xhama t zi; ; Baxha Xhami electric; ; Komand n Timon; ; Pilot Automat; ; Sensor Parkimi; ; 2 celesa; ;... Tiranë
Kambio automatike me 5 shpejtesi, 255 kuaj fuqi, cdo servis i nevojshem i krye. Sapo jan vendosur ferrota dhe tambure origjinal. Makina eshte LIMITED EDITION, Xenon Bixenon Origjinal, Levizje n. Tiranë
5 800€
Shtuar: 7 shkurt 2021, numri: 113929
Modeli: S40 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 220300 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Makina ka ardhur ne tetor nga zvicra, ne super gjendje pa asnje problem, mund ta kontrolloni ku te deshiron; Motor 2.5 Turbo 250cv shume e shpejt; Disqe 18 me goma continental 80%; Kambio automatike +; Tapiceri lekur shume e paster; Sedilja e shoferit elektrike me memorije 1.2.3; Pasqyra elektrike dhe me palosje elektrike; Sedile me ngrohje; Navigator me hartat e europes; Xhama te zinj te shenuar ne leje qarkullimi; Impianti i gazit i sapo montuar me 3 vite garanci; Dokumenta te paguar deri ne tetor 2021; Amortizatoret e pare jane coilover me regjistrim per lartesin; Drita xenon; Bagazhier me 6 cd impianti i muzikes; premiu. makina eshte shume e vecant ne lukun qe ka;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.