Njoftime të tjera të ngjashme

Golf 5 plus 1.9 nafte Manuale gjendje perfekte 4 goma te reja Vaj e filtra te sapo nderruara Domumenta te sapo paguar per 1 vit Makina ka 1 jave qe ka ardhur nga italia Makina eshte marre... Tiranë
4 400€
I diskutueshëm
Edhe me gjendje fabrike,e sapo ardhur ne shqiperi,me te gjitha sherbimet e berat,e gatshme per gjdo lloj provet ne kompjuter apo terren,1vit garanci nga pronari me marrveshje noteri! Tiranë
12 500€
VW Tiguan HighLine s 2008-2009 2.0 Nafte 188.700 km Full Options Disqe sport Gomat 90% te reja Dritat Led Pasqyra resistenc ne rast shiu Transmisioni automatik 6 marsha 4 motion Aux,Cd ,bluetooth... Tiranë
10 000€
I diskutueshëm
VW Passat 2.0 TDI Automat super full option me te gijtha sherbimet e kryera ne kohe. NAVI, serdiljet Lekure pana + kamosh. Ne gjendje perfekte, e gatshme per cdo lloj prove. Cmimi pak i... Tiranë
5 500€
I diskutueshëm
Vw Golf 5 R-Line (sport), nafte, viti 2007, sensor parkimi sendilje me ngrohje komanda ne Timon motor tip I ri full opsion, shume e paster,gjendje te shkelqyer Tiranë
5 500€
5 800€

Volkswagen Transporter, 2.5L, 250000km

Shtuar: 19 korrik 2019, numri: 1281
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
+38349832707
Modeli: Transporter 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.5 
Shitet Multivani shum ne gjendje te mir. Motorri dhe ndrruesi eshte shum ne gjendje tmir. 6 shpejtesi, klim funkcionale, ventilim shum i mir, shum vetur e bukur. Vetura eshte me targa te huaja i posaardhur pa dogan. Vetura gjindet ne Kosove. Per me shum info +38349832707. Vetura eshte Euro 5.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.