Volkswagen Touran viti 2011, Blu, 2.0L, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet: VW GOLF PLUS; ; Ngjyra: GRI; ; Transmetuesi MANUALE; ; Karburamti: BENZINE-GAZ; ; Motorri: 1.6; ; Viti: DHJETOR 2008; ; Tel: 0684704684; ; Me siguracion dhe letra shqiptare te sapoprer; ; E... Tiranë
Shitet&nderrohet; ; Vw passat 2013; ; 2.5 benzine behet 100% gaz; ; Versioni Lungo; ; Pilot automatik; ; Start and stop; ; Hapje me gisht; ; Baxho xhami; ; Sendiljet me ngrofje; ; Makina esht full... Tiranë
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
Versioni VW TOUR; ; Navigator Origjinal VW; ; AUX; ; Goma 4 stinet Michelin; ; Kondicioner; ; 2 celesa origjinale; ; Makina eshte mbajtur nga 1 person qe kur ka ardhur nga jashte, sherbimet i jane... Tiranë
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EPS (MDPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
7 800€
Shtuar: 16 gusht 2021, numri: 114169
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: Touran 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
NUk Nderrohet / Nuk nderrohet
Shitet makina VW Touran i vitit 2011 , 6+1 vende me motorr 2.0 nafte . Makina ka ardhur nga Gjermania ne rruge tokesore dhe eshte targuar ne muajin Shkurt 2021 ,Makina eshte ne gjendje perfekte teknike dhe gjenerike me sherbimet e kryera te gjitha. Makina disponon liber sherbimesh ne Gjermani si dhe TUV gjerman .
Makina disponon Xhama te erret origjinal / Navigator origjinal VW / Komanda ne timon /Pilot Automatik (limitator shpejtesie ) / Sensor parkimi / Nxemje ne sedilje / Esp / Klima tronik / Airbag / Sensor dritash / Sensor Shiu / Xhama Elektrik / Pasqyra elektrike /etj
4 Goma te reja 2021 sapovendosura
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove, gjendet ne Kukes / cmimi 8000 euro i diskutueshem nga afer . +355695248141

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.