Volkswagen Touran viti 2009, E zezë, 2.0L, 290000km

Njoftime të ngjashme

Gjendje perfekte; ; disponon dy sete gomash 90% michelin + Barum; ; dy sete disqesh 18" + 15"; ; Te gjitha sherbimet e bera gjithmone ne koh.; ; xhama te zi para mbrapa me leje 5vjecare; ; makina... Tiranë
Okazion!!! Shes ose Nderroj Volkswagen Touareg me dogane te paguar te vitit 2005 me Cambio Automatike dhe 227000 km, Cmimi eshte 5800 euro i Diskutueshem!; ; per informacion te metejshem n. Tiranë
Ne shitje nje Tuareg nafte i fundit te vitit 2014, 151 mije kilometra te verifkueshme ne do lloj menyr. Makina ne gjendje perfekte, te gjitha sherbimet te kryera do 8 mije kilometra, s'ka asnj. Tiranë
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2014; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: dogan; ; Km: 188.000; ; Ngjyra: e Bardh; ; Opsionet shtese: Navi, CD. Tiranë
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2015; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: dogan; ; Km: 197.000; ; Ngjyra: e Bardh; ; Opsionet shtese: Euro 6. Tiranë
5 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 4 shtator 2022, numri: 114621
Modeli: Touran 
Viti: 2009 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 290000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 103 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Timoni: Majtas 
Shitet volkswagen touran 2.0
Viti: 2009
0685026364
Cmimi:5.800€ (i diskutueshem)
6+1 vende
Kambio automatike DSG
Letrat e prera per 1 vite
Xhama te zinj mbrapa me leje te disponueshme
Sensor mbrapa
Dritat automatike
Fshirset e xhamave automatike
Pilot automaik
Sendilje me ngrohje
Cdo sherbim i bere mund ta kontrolloni te servisi i besuar

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.