Volkswagen Touran viti 2007, Gri, 2.0L, 249000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Timon Lekure, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, Disqe Alumini R17, Goma 90%, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajrit ne Gom) Klim. Tiranë
shitet passat 2.0 tdi, automatike, te gjitha sherbimet e bera Tiranë
5 500€
Shtuar: 29 maj 2021, numri: 114071
Modeli: Touran 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 249000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
KOMANDO NE TIMON
NAVIGATOR ME EKRAN TE MADH
PILOT AUTOMATIK
KLIMA DICITALE BIZONE
AUX, BLUETOOTH
XHAMA TE ZI
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
E TARGUAR TE GJITHA DOK. PER 1 VIT
DISQE ALUMINI

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.