Njoftime të tjera të ngjashme

Volkswagen Passat 2.0 td nafte, viti i prodhimit 16.05.2008 , tapiceri lekure bezhe shum e paster, kamio automat, navi, ngrohje serdiljesh,komanda ne timon,xhama te zinj plus perde ,i sapoardhur me... Tiranë
5 500€
Shitet vw Caddy me motorr 1.6 nafte viti 2012 me kambio manuale 5+R me sendilje 4+1, kondicioner, xhama elektrik, pasqyrat me ngrohje, Esp, abs, 2 dyert e pasme me shine, euro 5 me filter... Tiranë
7 900€
I diskutueshëm
Golf 5 plus 1.9 nafte Manuale gjendje perfekte 4 goma te reja Vaj e filtra te sapo nderruara Domumenta te sapo paguar per 1 vit Makina ka 1 jave qe ka ardhur nga italia Makina eshte marre... Tiranë
4 400€
I diskutueshëm
Shitet Multivani shum ne gjendje te mir. Motorri dhe ndrruesi eshte shum ne gjendje tmir. 6 shpejtesi, klim funkcionale, ventilim shum i mir, shum vetur e bukur. Vetura eshte me targa te huaja i... Tiranë
5 800€
Edhe me gjendje fabrike,e sapo ardhur ne shqiperi,me te gjitha sherbimet e berat,e gatshme per gjdo lloj provet ne kompjuter apo terren,1vit garanci nga pronari me marrveshje noteri! Tiranë
12 500€
4 000€

Volkswagen Touran, 1.9L, 160000km

Shtuar: 31 maj 2019, numri: 1195
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0697626766
Modeli: Touran 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 160000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.9 
Shitet Volkswagen Turan Motori(CC):1.9L TDi Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2006 Transmisioni Manuale 162,000 km Ngjyra e Jashtme Blu e erret Ngjyra e Brendshme e zeze Gjendja Mororike Dhe Xhenerike Shume Te Mir Me Dogane Dogane Te Paguar Vendodhja: Autostrada DR-TR km 13

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.