Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2007
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
5 500€
Viti: 2008
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
4 900€
I diskutueshëm
Viti: 2005
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
3 800€
Viti: 2010
Kilometrazhi: 180000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
8 600€
Viti: 2012
Kilometrazhi: 143000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
9 500€
4 000€

Volkswagen Touran

Shtuar: 31 maj 2019, numri: 1195
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0697626766
Modeli: Touran 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 160000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.9 
Shitet Volkswagen Turan Motori(CC):1.9L TDi Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2006 Transmisioni Manuale 162,000 km Ngjyra e Jashtme Blu e erret Ngjyra e Brendshme e zeze Gjendja Mororike Dhe Xhenerike Shume Te Mir Me Dogane Dogane Te Paguar Vendodhja: Autostrada DR-TR km 13

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.