Volkswagen Touareg viti 2014, E zezë, 3.0L, 155000km

Njoftime të ngjashme

Gjendje perfekte; ; disponon dy sete gomash 90% michelin + Barum; ; dy sete disqesh 18" + 15"; ; Te gjitha sherbimet e bera gjithmone ne koh.; ; xhama te zi para mbrapa me leje 5vjecare; ; makina... Tiranë
Okazion!!! Shes ose Nderroj Volkswagen Touareg me dogane te paguar te vitit 2005 me Cambio Automatike dhe 227000 km, Cmimi eshte 5800 euro i Diskutueshem!; ; per informacion te metejshem n. Tiranë
Shitet volkswagen touran 2.0; ; Viti: 2009; ; 0685026364; ; Cmimi: 5.800 (i diskutueshe); 6 + 1 vende; ; Kambio automatike DSG; ; Letrat e prera per 1 vite; ; Xhama te zinj mbrapa me leje te... Tiranë
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2014; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: dogan; ; Km: 188.000; ; Ngjyra: e Bardh; ; Opsionet shtese: Navi, CD. Tiranë
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2015; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: dogan; ; Km: 197.000; ; Ngjyra: e Bardh; ; Opsionet shtese: Euro 6. Tiranë
17 000€
Shtuar: 12 gusht 2022, numri: 114619
Adresa: Tiranë, myslym shyri tirane, shfaq në hartë
Modeli: Touareg 
Viti: 2014 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 155000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Kuaj fuqi: 262 
Ne shitje nje Tuareg nafte i fundit te vitit 2014, 151 mije kilometra te verifkueshme ne çdo lloj menyre. Makina ne gjendje perfekte, te gjitha sherbimet te kryera çdo 8 mije kilometra, s'ka asnje difekt. Karroceria gjendje perfekte. Sedilje me ngrohje, ekran i madh me prekje, sistem 4x4 me kamio 8 marshe, pasqyrat me palosje.
Çmimi i panegociueshem 17 mije euro! Mos harxhoni kohen tuaj nese nuk desheroni ta bleni, vetem bleres serioze!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.