Volkswagen Touareg viti 2005, E zezë, 2.5L, 212000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Passat CC 2.0 TSI; Me Dogane te paguar; 230.000 Km Origjinale; Konsumimi 7 L ne qytet dhe 5.5 L ne rruge te gjate; Kamio Automat ne gjendje perfekte pune; Motorri ne gjendje shum te mire pun. Tiranë
Pasat viti 2017 nafte 2.0 sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht ber me porosi ke pasati esht full full me ekstrat opsionet te gjitha Tiranë
Tiguan R LI. MAXI FU. GOMA TE REJA ME 0. FENERET BIXENON L. TAVAN PANORAM. XHAMA TE ZI ORIGJIN. TAPICERIA PREMI. SEDILE ME NGROH. NAVI I MA. SENSORE PARKI. SHERBIME TE KRYER. Tiranë
Vw polo 1.4 benzin, kamio Automatike, viti 2006, baxha xhami, xhama elektrik, disje alumini, e sapo ardhur me dogan te paguar cmimi 3100 euro; disponojm dy pika shitje ne tirane dhe ne berat Aut. Tiranë
Timon Multifunksional + Marshe ne Timon F1, Pilot Automatik, Kompjuter Bordi, Park Asist, Sensor Parkimi 360grad, Eco Start/Stop, Auto Hold, Sensor Shiu, Sensor Drite, Sedilje me Ngrofje, Navigato. Tiranë
5 900€
Shtuar: 7 dhjetor 2020, numri: 113687
Modeli: Touareg 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 212000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Sallon lekure ngjyre bezhe. Sediljet elektrike, me ngrohje dhe memorje. Perdet origjinale
Sistemi i ndricimit i vecante me feneret xenon, dritat automatike dhe fener mjegulle
Impiant radio full opsional qe perfshin radio, TV, CD, DVD, micro-sd, IPOD, telefon, aux etj qe lexon thuajse cdo lloj formati dhe codex audio dhe video. Impanti ka te perfshire edhe navigatorin dhe GPS
Jastiqe ajri para dhe mbrapa me opsion per ulje ngritje automatike qe rregullohet sipas terrenit
Sensor parkimi para, mbrapa, kamer parkimi
-4×4 me aktivizim manual
-Clima 4 Zonale
-ABS-ESP-SRS-Sensor shiu
-Auto pilot, komanda ne timon, timon me levizje automatike, pasqyra me palosje
Lutem vetem telefonata serioze.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.