Volkswagen Tiguan viti 2014, Gri, 2.0L, 4999km

Njoftime të tjera të ngjashme

VW Touran Highline; Motorri-2.0 TDI; Kambio-Automat DSG; Karburanti-Nafte; Kilometra-202000; Viti i Prodhimit-2005; Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar e pajisur m. Tiranë
VW Caddy; Motorri-1.6; Karburanti-Nafte; Kambio-Automat DSG; Kilometra-138000; Viti i Prodhimit-2011; Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar e pajisur me libe. Tiranë
VW Phaeton; Motorri-3.0 TDI; Kambio-Automat; Karburanti-Nafte; Viti i Prodhimit-2008; Kilometra-222000; Pershkrimi-Makina eshte ne gjendje shume te mire pune e pajisur me targa shqipetare e gatshm. Tiranë
VW CADDY LIFE; viti 2006; 181.000km; motorr 1.4 benzin (i pershtatshem per impjant gazi 100) 2 elsa; radio, cd player; xhama elektrik; pasqyra elektrike; kondicioner; goma 90%; Makina eshte n. Tiranë
VW Passat 2.0 Tdi Dsg; Kambio-Automat DSG; Karburanti-Nafte; Kilometra-176000; Viti i Prodhimit-2007; Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur me Dogane te Paguar e pajisur me Liber sherbimesh n. Tiranë
16 500€
Telefoni:
0695600685
Shtuar: 6 nëntor 2019, numri: 20049
Modeli: Tiguan 
Viti: 2014 
Kilometrazhi: 4999 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Tiguan viti 2014 naft 2.0 Automat sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsionet te gjitha tavan xhami komplet siper xhamat e zi origjinal pasqyrat me palosje dopjo kseno drita inteligjente sensor parkimi esht me kamra marshe ne timon esht 4x4 e shum opsione ekstra te tjera te gjith sherbimet e bera vaj filtra goma te reja cmimi 16500 euro pranoj dhe kovertim me ndo nje makin te vogel ke vlera 4 mij euro jo me shum ju lutem kontakt serioz flm;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.