Volkswagen Tiguan viti 2012, Gri, 141500km

Njoftime të tjera të ngjashme

Passat CC 2.0 TSI; Me Dogane te paguar; 230.000 Km Origjinale; Konsumimi 7 L ne qytet dhe 5.5 L ne rruge te gjate; Kamio Automat ne gjendje perfekte pune; Motorri ne gjendje shum te mire pun. Tiranë
Pasat viti 2017 nafte 2.0 sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht ber me porosi ke pasati esht full full me ekstrat opsionet te gjitha Tiranë
Vw polo 1.4 benzin, kamio Automatike, viti 2006, baxha xhami, xhama elektrik, disje alumini, e sapo ardhur me dogan te paguar cmimi 3100 euro; disponojm dy pika shitje ne tirane dhe ne berat Aut. Tiranë
Timon Multifunksional + Marshe ne Timon F1, Pilot Automatik, Kompjuter Bordi, Park Asist, Sensor Parkimi 360grad, Eco Start/Stop, Auto Hold, Sensor Shiu, Sensor Drite, Sedilje me Ngrofje, Navigato. Tiranë
11 900€
Shtuar: 7 janar 2021, numri: 113780
Modeli: Tiguan 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 141500 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tiguan R LIN. MAXI FUL. GOMA TE REJA ME 0 K. FENERET BIXENON LE. TAVAN PANORAMI. XHAMA TE ZI ORIGJINA. TAPICERIA PREMIU. SEDILE ME NGROHJ. NAVI I MAD. SENSORE PARKIM. SHERBIME TE KRYERA TE GJITH. PER NDERRIME ESHTE 13 MIJE.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.