Njoftime të tjera të ngjashme

Volkswagen Golf • 5 • GTD • Viti 2006 • Nafte • Kambio Automatike • Klima Automatike • Sendor Dritash + Shiu • Me Dogane Te Paguar • E Sapo... Tiranë
1€
VW JETTA E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE SAPOPAGUAR ME CDO SHERBIM TE BERE NE ZVICER NE SUPER GJENDJE KAMIO AUTOMAT ME KM ORIGJINALE SWISS... Tiranë
5 300€
Shitet Caddy Maxi 1.6 TDI 102PS , Gjendje shume te mire teknike dhe optike, me kilometra te garantuara dhe me libra te servisit. Posedon - Alarm te... Tiranë
5 850€
VW Tiguan 2.0 TSI benzine 179ps 4Motion(4x4) DSG viti 2013,tavan panoramik xhami, komanda ne timon, cd player, Aux, fishe per Tiranë
13 500€
Volkswagen Golf 7 • Viti 2013 • Kambio Automatike + Marshe ne Timon { F 1 } • Klima Automatike • Nafte • Sedile Lekure Shum E Paster • Sedile Me... Tiranë
1€
10 000€ I diskutueshëm

Volkswagen Tiguan, 2.0L, 189000km

Shtuar: 11 korrik 2019, numri: 1271
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0674894882
Modeli: Tiguan 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 189000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
VW Tiguan HighLine s 2008-2009 2.0 Nafte 188.700 km Full Options Disqe sport Gomat 90% te reja Dritat Led Pasqyra resistenc ne rast shiu Transmisioni automatik 6 marsha 4 motion Aux,Cd ,bluetooth Opsion Vetparkimi Me sensor parkimi para dhe mbrapa Xhamat mbrapa 50% te zinj nga fabrika 2 celsa Cmimi 10,000 euro i diskutueshem E gatshme per cdo lloj prove ose kontrolli Nr cel 0674894882

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.