Volkswagen Polo viti 2015, E zezë, 3.5L, 126000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sedilje elektrike Shoferi dhe Pasagjeri, Sedilje me Memory 1, 2, 3 Set Shoferi, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje + Ftohje, Tavan Xhami Panoramik m. Tiranë
klima; ; me 6 dyer; ; gjendja shume e mire motorrike dhe xhenerike; ; e sapo ardhur nga Gjermania; ; me dogane te paguar Tiranë
a nje konsum shume te ulet ekonomie, Teper e shpejte, mund ta verifikoni ku te deshironi, e sapo ardhur nga jashte, eshte super komode: disqe 16 alumin me 4 goma 95% te reja, fener kristal, drita. Tiranë
Mjeti ka gjendje perfekte ka 4 gomat e reja. Disqe alumin. Ab. Klim. Pilot automati. Xhama elektri. Paqeyra elektrik. Mbyllje qendrore me pul. Radio cidi mp3. Us. Au. si dhe nje tapicer. Tiranë
Me liber servisi 100% Zvicra; ; Sensor Parkimi; ; Navigacion i madhe + Bagazhjer 6 CD; ; Klima dy zona; ; Pasqyrat me nxemje; ; Zoll-16 Goma te reja Dunlo; ; Makina Ardhur nga Zvicra; ; Dogan te... Tiranë
9 200€
Shtuar: 7 korrik 2020, numri: 113472
Modeli: Polo 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 126000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.5 litra
Kuaj fuqi: 75 
Klasa ekologjike: Euro 6 
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor
Te Gjitha Sherbimet e Bera ne Kohe
Sound Packet Marmite R Line
Feneret me Larje, MirrorLink, Sensor Drite, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para & Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 17R te Zeza R Line, EPS(MDPS) (Monitorim i Presjonit te Ajrit ne Goma), Kondicioner, Timon Elektrik, Timon Lekure, Timon me Komanda, Kompjuter Bordi, Voice Control, Pilot Automatik , Pasqyra Elektrike & me Palosje Auto, Pasqyrat me Led, Pasqyra me Ngrohje, 4 Xhama Elektrik, Tapiceri R Line Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje, Isofix, Navigator me Touch, Bluetooth, Aux/Usb/Cd/Dvd,Bluetooth, 2 Porta 12V, 8 Airbag, Sensor Coolant, ESP, ABS, BAS
Makina eshte si e re, shume e paster si brenda dhe jashte. E perdorur vetem nga nje person me perpara
Garanci 6 muaj
Mbrojtje e Bojes me Qeramike per 12 Muaj
Sherbimet te perfshira
Mundesi financimi me leasing me 30% parapagim
DOGANA E PAGUAR, TARGIM DHE TAKSA FALAS

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.