Volkswagen Polo viti 2011, E bardhë, 1.6L, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Xenon-Bixenon, Sedilje elektrike Shoferi dhe Pasagjeri, Sedilje me Memory 1, 2, 3 Set Shoferi, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje + Ftohje, Baxho Xhami, Feneret me Larje, AFS Lighting (Dritat Shkojn. Tiranë
Start/Stop Fiket Ndizet Automatikisht ne Semafor, Feneret me Larje, Sensor Drite, Sensore Shiu, Sensore Parkimi 360 Para & Mbrapa, Vete Parkim, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllj. Tiranë
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
5 450€ I diskutueshëm
Shtuar: 1 maj 2021, numri: 114028
Adresa: Tiranë, Kopshti Zoologjik, shfaq në hartë
Modeli: Polo 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Klasa ekologjike: Euro 5 
Kontrolli i klimës Parktronic Fenerët Xenon Disqe aliazhi Mbyllja qendrore 
Volkswagen Polo 1.6 Nafte 2011
5450 € pak i diskutueshem.
Full option. Gjendje perfekte, Super e shpejte dhe ekonomike.
Te gjitha sherbimet e kryera... taksa, siguracion te paguara deri ne 2022.
Per cdo prove cel 0677400570

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.