Volkswagen Polo viti 2011, Blu, 1.6L, 189000km

4 400€
Shtuar: 25 tetor 2021, numri: 114298
Modeli: Polo 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 189000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
KONDICIONER
KOMPJUTER BORDI
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
MBYLLJE QENDRORE ME PULT
NE GJENDJE SHUME TE MIRE
ME SHERBIME TE KRYERA

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.