Volkswagen Phaeton, 3.0L, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

a nje konsum shume te ulet ekonomie, Teper e shpejte, mund ta verifikoni ku te deshironi, e sapo ardhur nga jashte, eshte super komode: disqe 16 alumin me 4 goma 95% te reja, fener kristal, drita. Tiranë
Mjeti ka gjendje perfekte ka 4 gomat e reja. Disqe alumin. Ab. Klim. Pilot automati. Xhama elektri. Paqeyra elektrik. Mbyllje qendrore me pul. Radio cidi mp3. Us. Au. si dhe nje tapicer. Tiranë
klima; ; me 6 dyer; ; gjendja shume e mire motorrike dhe xhenerike; ; e sapo ardhur nga Gjermania; ; me dogane te paguar Tiranë
Me liber servisi 100% Zvicra; ; Sensor Parkimi; ; Navigacion i madhe + Bagazhjer 6 CD; ; Klima dy zona; ; Pasqyrat me nxemje; ; Zoll-16 Goma te reja Dunlo; ; Makina Ardhur nga Zvicra; ; Dogan te... Tiranë
Kambio Automat, Sallon lekure, Sedilje Elektrike memorje me ngrohje, Start/Stop + keyless entry + Radio + CD + DVD + Aux + Navigator + Camera + Tel + Bluetooth, Kompjuter bordi, Komanda ne timo. Tiranë
14 900€
Shtuar: 21 mars 2019, numri: 1066
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: Phaeton 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Vw Phaeton lungo 2996cc 4Motion. Makina disponon opsione si: sedilje lekure me levizje elektrike dhe ngrohje tr katerta, klima me ekran dhe per zonen mrapa, touch screen me navi funksional aux bluetooth SD dhe bagazhier me 6 cd, sistem audio Dynaudio, sistem amortizimi dhe buton per ulje/ngritje, ngrohje timoni, cruise control, sensor dritash dhe shiu, drita automatike BiXenon dhe te gjitha te tjerat led origjinale, larse feneresh, baxho xhami, bagazh me buton, perde me buton mrapa, liber shebimesh, vaj filtra dhe targat dhe letrat bere me date 15.03.2019. Mund ta kontrrolloni ku te doni.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.