Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2006
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
5 500€
Viti: 2005
Kilometrazhi: 165000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
4 500€
Viti: 2009
Kilometrazhi: 162000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
8 500€
Viti: 2017
Kilometrazhi: 63500 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
24 500€
Viti: 2009
Kilometrazhi: 120000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
5 000€
I diskutueshëm
14 900€

Volkswagen Phaeton

Shtuar: 21 mars 2019, numri: 1066
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: Phaeton 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.0 
Vw Phaeton lungo 2996cc 4Motion. Makina disponon opsione si: sedilje lekure me levizje elektrike dhe ngrohje tr katerta, klima me ekran dhe per zonen mrapa, touch screen me navi funksional aux bluetooth SD dhe bagazhier me 6 cd, sistem audio Dynaudio, sistem amortizimi dhe buton per ulje/ngritje, ngrohje timoni, cruise control, sensor dritash dhe shiu, drita automatike BiXenon dhe te gjitha te tjerat led origjinale, larse feneresh, baxho xhami, bagazh me buton, perde me buton mrapa, liber shebimesh, vaj filtra dhe targat dhe letrat bere me date 15.03.2019. Mund ta kontrrolloni ku te doni.
Kontakte:
Telefoni:
06x xxx xxxx

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.