Volkswagen Passat viti 2013, Blu, 2.5L, 178000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet: VW GOLF PLUS; ; Ngjyra: GRI; ; Transmetuesi MANUALE; ; Karburamti: BENZINE-GAZ; ; Motorri: 1.6; ; Viti: DHJETOR 2008; ; Tel: 0684704684; ; Me siguracion dhe letra shqiptare te sapoprer; ; E... Tiranë
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
Versioni VW TOUR; ; Navigator Origjinal VW; ; AUX; ; Goma 4 stinet Michelin; ; Kondicioner; ; 2 celesa origjinale; ; Makina eshte mbajtur nga 1 person qe kur ka ardhur nga jashte, sherbimet i jane... Tiranë
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EPS (MDPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
Makina ne gjendjen shume te mire eshte prodhimi i viti 2004. Makina ka keto opsione:; -Sediljet Lekure kamos; ; - Me Klim; ; -Kambio manuale 6 +; ; -Nafte 1.9; ; -250.000 Km; ; -Sensor shi; ; - Senso. Tiranë
8 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 5 tetor 2021, numri: 114263
Adresa: Tiranë, Rruga Njazi Meka, shfaq në hartë
Modeli: Passat 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 178000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Shitet&nderrohet
Vw passat 2013
2.5 benzine behet 100% gaz
Versioni Lungo
Pilot automatik
Start and stop
Hapje me gisht
Baxho xhami
Sendiljet me ngrofje
Makina esht full option ne versionin e sai per cdo info kontakt 0672053204
Cmimi 8000€ i diskutueshem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.