Volkswagen Passat viti 2010, E zezë, 1.4L, 199000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Tiranë
Volkswagen Caddy ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te rregullt. Tiranë
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
Shitet golf 5 e 2008; ; Full opsione, me baxho, ekran te madh, sedilje ngrohj. Kondicjoner. Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe, letrat per 1 vit. me sensor parkim. Cmimi 4700 euro Tiranë
ME DOKUMENTA TE PAGUARA PER 1 VIT, GJENDJE PERFEKTE Tiranë
7 900€
Shtuar: 30 gusht 2021, numri: 114190
Modeli: Passat 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, komanda + marshe ne timon, pilot automat, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux + tel, xhama te zinje origjinale, pasqyra me palosje, sensore parkimi para+mbrapa, dy celesa, goma te reja etj.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.