Volkswagen Passat viti 2009, Gri, 2.0L, 203000km

Njoftime të tjera të ngjashme

shum ekonomike vaj filtra te sapo ndruar goma te reja i sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar, ne gjendje perfekte gati per cdo prove, makina me cdo sherbim te ber nuk ka nevoj per asigje. Tiranë
Makina eshte (Private) bler ne Gjermani dhe JEPET ME GARANCI 2 VJET; ; BlueMotion; ; 2 kopje Celesash; ; Tapiceri gjysem Lekure gjysem Rrob; ; Disqe Alumini, Goma 90% te reja; ; Sendiljet me... Tiranë
KLIMATRONIK, KOMANDA NE TIMON, MARSHA NE TIMON F1, PILOT AUTOMATIK, SERDILJE LEKURE DHE KAMOSH ME NGROHJE, SENSOR PARKIMI, DRITA KSENON BIKSENON, SISTEM AMORTIZIMI SPORT, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA. Tiranë
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sedilje elektrike Shoferi dhe Pasagjeri, Sedilje me Memory 1, 2, 3 Set Shoferi, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje + Ftohje, Tavan Xhami Panoramik m. Tiranë
5 790€ I diskutueshëm
Shtuar: 12 gusht 2020, numri: 113501
Modeli: Passat 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 203000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Timoni: Majtas 
Kondicioner Sistem navigimi Airbags Xhamngritës elektrikë 
Shitet Passat vit prodhimi dhjetor 2008.Makina eshte ne gjendje perfekte me cdo sherbim te kryer dhe me asnje problem teknik. Per me shume kontaktoni ne numrin e dhene.Cmimi i diskutueshem.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.