Volkswagen Passat viti 2007, Gri, 241200km

Njoftime të ngjashme

Gjendje perfekte; ; disponon dy sete gomash 90% michelin + Barum; ; dy sete disqesh 18" + 15"; ; Te gjitha sherbimet e bera gjithmone ne koh.; ; xhama te zi para mbrapa me leje 5vjecare; ; makina... Tiranë
Okazion!!! Shes ose Nderroj Volkswagen Touareg me dogane te paguar te vitit 2005 me Cambio Automatike dhe 227000 km, Cmimi eshte 5800 euro i Diskutueshem!; ; per informacion te metejshem n. Tiranë
Shitet volkswagen touran 2.0; ; Viti: 2009; ; 0685026364; ; Cmimi: 5.800 (i diskutueshe); 6 + 1 vende; ; Kambio automatike DSG; ; Letrat e prera per 1 vite; ; Xhama te zinj mbrapa me leje te... Tiranë
Ne shitje nje Tuareg nafte i fundit te vitit 2014, 151 mije kilometra te verifkueshme ne do lloj menyr. Makina ne gjendje perfekte, te gjitha sherbimet te kryera do 8 mije kilometra, s'ka asnj. Tiranë
SHITET; ; Marka, Modeli: VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion; ; Viti: 2014; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Diesel; ; Targa: dogan; ; Km: 188.000; ; Ngjyra: e Bardh; ; Opsionet shtese: Navi, CD. Tiranë
E shitur
Modeli: Passat 
Viti: 2007 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 241200 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Gomat 90%; Sensor parkimi para/mbrapa; Xhamat zi i ka t origiinale t vetat; Drita inteligjente; Tapiceri lekure shum e paster; Ngrohje sediljesh; Komanda ne timon; Marsha F1 ne timon; Navigator (AUX, memory card, CDmp3, tel); Bagazhier 6CD; Klima 2 zona; Ka vetem 1 muaj qe ka hyre ne shqiperi dhe targuar; Kolaudimi i sapo bere dhe e gatshme per cfardo lloj prove

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.