Volkswagen Passat viti 2007, E zezë, 2.0L, 199000km

Njoftime të tjera të ngjashme

ME MARSHA NE TIMON F1, KLIMATRONIK BIZONA, KOMANDA NE TIMON, PILOT AUTOMATIK, SERDILJE GJYSEM RROBE GJYSEM KAMOSH, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, DRITA EINXHELL AICE M. Tiranë
Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Timon Lekure, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, Disqe Alumini R17, Goma 90%, EPS (MDPS) (Monitorim i Presjonit te Ajrit ne Gom) Klim. Tiranë
Xenon-Bixenon, Sedilje elektrike Shoferi dhe Pasagjeri, Sedilje me Memory 1, 2, 3 Set Shoferi, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje + Ftohje, Baxho Xhami, Feneret me Larje, AFS Lighting (Dritat Shkojn. Tiranë
Start/Stop Fiket Ndizet Automatikisht ne Semafor, Feneret me Larje, Sensor Drite, Sensore Shiu, Sensore Parkimi 360 Para & Mbrapa, Vete Parkim, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllj. Tiranë
Makina me Dogane; ; Makina e Sa po Targuar; ; Gjendja Perfekte; ; Salloni Lekure; ; Sedile me Ngrofje; ; Tavan Xhami; ; Klima CD ESP; ; Kompiuder Bordi; ; Komando ne Timon; ; Xhama Te Erret; ;... Tiranë
5 200€
Shtuar: 27 shkurt 2021, numri: 113956
Modeli: Passat 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Klasa ekologjike: Euro 4 
FULL OPSIONAL DESIGNO
Seria HIGHLINE
SERIA INDIVIDUAL
BAXHO XHAMI PANORAMIKE
AUTO HOLD
PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)
NAVIGATOR - CD ROM - RADIO FM/AM - MP3 - TELEFON VW - SISTEM AUDIO (dynaudio authentic fidelity)
Tapiceri NAPE LEKURE "DESIGNO" ALCANTARA SPORLINE INDIVIDUAL FABRIKE
KLIMA ME 4 ZONA (SHOFERI + PASAGHERI + PASAGJERET MBRAPA)
KAMERA PARKIMI (PERPARA DHE MBRAPA+ SISTEM FILMIMI)
SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
PERDE ORIGJINALE VOLKSWAGEN
PAKETA CHROME OUTSIDE (INOKSE JASHTE MAKINES)
PAKETA SPORT
BORD KOMPJUTER
FENERE ME LUPA ORIGJINAL BI-XENON & FENERE MJEGULLE & LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
PAKETA INTELIGENT LIGHT (Dritat e mjegulles ndizen automatik per te treguar drejtimin automjeti do te kthehet)
PAKETA LIGHT INSIDE (Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)
ABS, BAS - ESP (Sistem kundra rrëshqitjes),
Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike,
SEDILE ME NGROHJE
Çelës Model me inoks, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip,
Disqe alumini 16 inches te Markes «VW PASSAT INDIVIDUAL»
Goma të sapovendosura (80%)
Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.