Volkswagen Passat viti 2007, Blu, 2.0L, 213000km

Njoftime të tjera të ngjashme

KOMANDO NE TIMON; ; NAVIGATOR ME EKRAN TE MADH; ; PILOT AUTOMATIK; ; KLIMA DICITALE BIZONE; ; AUX, BLUETOOTH; ; XHAMA TE ZI; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; E TARGUAR TE GJITHA DO. PER 1 VIT; ;... Tiranë
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajri. Tiranë
Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Timon Lekure, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, Disqe Alumini R17, Goma 90%, EP (DPS) (Monitorim i Presjonit te Ajrit ne Gom) Klim. Tiranë
5 100€
Shtuar: 17 maj 2021, numri: 114049
Modeli: Passat 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 213000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 140 
Klasa ekologjike: Euro 4 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Parktronic Kontrolli i lundrimit Disqe aliazhi Ngrohja e pasqyrave Ngrohja e ndenjëseve Airbags Mbyllja qendrore Xhamngritës elektrikë 
shitet passat 2.0 tdi, automatike, te gjitha sherbimet e bera

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.